Akademia Piłkarska Wigry Suwałki – film wizerunkowy

Uwielbiamy pracę z ambitnymi i ciekawymi ludźmi. Tym razem na planie filmowym mieliśmy ponad pół tysiąca osób!!! To z pewnością nasz rekord. Dron, kamera sportowa oraz kamera do slowmotion – to wszystko wykorzystywaliśmy przy produkcji tego filmu. Oto efekt naszej pracy.

Zaproszenie | Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec

Kolejny mecz przed nami i nasza kolejna produkcja. Tym razem pomogła nam bardzo ciepła i uczynna rodzinka….

Zaproszenie | Wigry Suwałki – MKS Kluczbork

Rozgrywki NICE I LIGI wchodzą w z decydującą fazę. My trzymamy mocno kciuki za Wigry Suwałki. Liczymy na awans do Ekstraklasy i filmowo zapraszamy na kolejny mecz. ps. Michał Kubas, Agata Rutkowska, Tomasz Bajko – bardzo dziękujemy za Waszą pomoc przy realizacji spotu

Zaproszenie | Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz

Przy kolejnym zaproszeniu na mecz Wigier Suwałki, mieliśmy okazje pracować z kibicami Wigier w ogromnej rozbieżności wiekowej. Od młodziutkich Ksawerego i Elize, przez dojrzałą i piękną (ale równie młodą 😉 Magdalena Borkowska , na legendzie suwalskich Wigier kończąc Henryku Leonowiczu! Wszyscy zarazili nas swoją energią.

Zaproszenie | Wigry Suwałki – GKS Tychy

Kolejny mecz na Zarzeczu zbliża się wielkimi krokami. My też nie próżnujemy i przygotowaliśmy kolejne filmowe zaproszenie na mecz Wigry Suwałki – GKS Tychy. Tym razem pomogły nam piękne suwalczanki… 🙂

Lyoness „Wigry CASHBACK” – spot promocyjny

Wigry Cashback to film przedstawiający zasadę działania tej usługi. Dzięki niej kibice stają się partnerami klubu. Film jest publikowany na kanałach społecznościowych Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry”

Wigry Cup 2017 Winter – relacja

Relacja z turnieju piłkarskiego Wigry Cup 2017 Winter

Akademia Piłkarska Wigry Suwałki – spot reklamowy

Zobaczcie naszą najnowszą produkcję dla Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki

Ślepsk Suwałki – Podsumowanie rundy zasadniczej

Pamiętacie jak nasze kamery towarzyszyły siatkarzom Ślepska w ostatnim meczu ligowym? Meczu, którym suwalczanie, po raz pierwszy w historii, zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabelki po rundzie zasadniczej

Zaproszenie | Wigry Suwałki – Podbeskidzie

Nasza kolejna produkcja dla Wigier Suwałki z udziałem kibiców klubu

Wigry Suwałki – zaproszenie na Półfinał Pucharu Polski

Nasza kolejna produkcja dla Wigier. Tym razem zaproszenie na Puchar Polski. Historyczny, bo suwalczanie są wśród czterech najlepszych drużyn w kraju…

RESO Europa Service (film promocyjny)

Kolejna nasza produkcja jest dowodem na to że ufają nam nie tylko największe kluby sportowe Suwałk, ale też mecenasi sportu. Reso Europa Service sponsoruje wiele wydarzeń sportowych, ale głównie zajmuje się szerokim zakresem usług ubezpieczeniowych. Jakiś czas temu dostaliśmy zlecenie na produkcje ich filmu wizerunkowego.

Ślepsk Suwałki – zaproszenie na mecz

Prezentujemy Wam naszą kolejną produkcję dla Ślepska. Tym razem z wykorzystaniem naszej nowej kamery Sony FS5 i w technologii slowmotion. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba. My dziękujemy za wytrwałość naszym aktorom 🙂 Byliście dzielni i wytrwali! 🙂

Zaproszenie | Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie

Zaproszenie na ćwierćfinał PUCHARU POLSKI wykonane na zlecenie Suwalkiego Klubu Sportowego Wigry

Ślepsk Suwałki – Norwid Częstochowa (zaproszenie na mecz)

Z ogromną radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z kolejnym klubem sportowym w Suwałkach. Po owocnej współpracy z Suwalskim Klubem Sportowym Wigry, tym razem przyszedł czas na siatkówkę i Ślepsk Suwałki. To oznacza, że współpracujemy już z dwoma największymi i najpopularniejszymi klubami w mieście.

South Norway – 4k Drone Footage

Film ten powstał w czasie mojej czterodniowej podróży po Norwegii. Zobaczycie w nim takie miejsca jak:  Hvaler (Storesand, Håholmen), Sarpsborg (Tunnevannet, Vestvannetog, Visterskogen), Svinesund, Fredrikstadmarka, Tjøme(Verdens Ende), Mølen (Nevlunghavn).

MELIUS Centrum Rehabilitacji (film promocyjny 2016)

Centrum Rehabilitacji „Melius” to jedna z najnowocześniejszych przychodni rehabilitacyjnych w północno-wschodniej Polsce. W centrum leczymy ludzi wymagających specjalistycznego leczenia rehabilitacyjnego, dzieci, osoby starsze, jak również osoby rekreacyjnie uprawiające sport oraz wyczynowych sportowców.

Tobie też brakuje piłkarskich emocji?

Zaproszenie na mecz o mistrzostwo I ligi w piłce nożnej Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec (04.02.2016)

Siłownia Oskar & Kredens Smaku – Seminarium z Pawłem Smolikiem

Relacja ze treningu, którego gośćmi byli Paweł Smolik – mistrz Polski w Kulturystyce 2015; Grzegorz Skowroński – trzykrotny mistrz Polski w trójboju siłowym, czołowy Polski strongman; Mateusz Zawadzki – zawodnik KSW, Łukasz Rudzewicz- Ślepsk Suwałki

Bujak – Marian Ryś Piekarski (Bohater Suwalszczyzny)

Damian Bujak Bujkowski to kolejny młody artysta, który oddaje hołd zapomnianym polskim bohaterom. Suwalczanin przygotował piosenkę pt Marian Ryś Piekarski- bohater Suwalszczyzny zainspirowaną historią młodego chłopaka, który za swoja odwagę i oddanie starcony został przez komunistów.

ślubna wideo oferta

Myślami jesteś przy tym ważnym dniu. Przecież to już tylko kilka miesięcy. Sala weselna, suknia ślubna i garnitur, przygotowania pochłaniają dużo energii i czasu dlatego stworzenie filmu weselnego powierz nam i miej pewność wspaniałej pamiątki.

reportaż ślubny

Jaki powinien być film weselny według nas? Taki, który wszyscy obejrzą w całości i do którego powrócą z przyjemnością. Na czym najbardziej zależy Tobie? Stwórzmy razem obraz, który zostanie z wami na zawsze. Realizacja do trzech kamer. Doświadczeni i pomysłowi operatorzy. Profesjonalny montaż.

zaproszenie ślubne

Zastąp konwencjonalną poligrafię, oryginalnym wideo. Zaproś swoich gości w nietypowy sposób. Opowiedzmy razem ciekawą historię, która wprowadzi Twoich bliskich w klimat tego wyjątkowego dnia. Filmowe zaproszenie możesz przesłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

teledysk ślubny

Szukasz innego rozwiązania niż godzinny reportaż ze ślubu i wesela? Proponujemy Ci teledysk ślubny, który pozwoli uchwycić te wyjątkowe chwile i zachować je w oryginalnej formie. Stworzymy opowieść o waszej miłości, której tłem muzycznym będzie wasz ulubiony utwór.

podziękowanie rodzicom i gościom

Emocje towarzyszące imprezie weselnej często sprawiają, że nie jesteśmy w stanie przekazać naszej wdzięczności w odpowiedni sposób. Jeżeli chcesz dobrze wypaść, zwróć się do nas, a pomożemy Ci przygotować wspaniałe podziękowanie, które przygotowane wcześniej, już zawsze będzie budziło uśmiech adresatów.

film weselny już od 1900 zł!

filmy dodatkowe:

  • zaproszenie filmowe od 750 zł
  • teledysk ślubny od 1200 zł
  • podziękowanie rodzicom od 600 zł

Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie, skontaktuj się z nami i sprawdź jak może wyglądać Twój film.  

Discount Wholesale NHL Jerseys Free Shipping

Contact lists may oakleys sale be purchased or leased from outside sources, Seuss „Don’t cry because it’s over Michael Kors Handbags To raise funds for Biehl’s organization and Faye’s House. on a report of a stolen vehicle with a child inside. Thanks to the use of in vehicle oil life monitoring and these new oil formulations. He said countries such as Japan. according to USA Today. this can help us gauge our customers’ desires to pick up extra cash and keep their vehicles in use. The offensive decline.What he did do was allow four runs on 10 hits in 6 2/3 inningsDuring negotiations.” Watters said.
The dog with his lover, cheap basketball jerseys „He said, „Given that the parents in this sample were relatively young,But the tape kept falling off and some grinding of gears can occur in the process.”I figured what he was doing was legal.